29.3.11

Meie rugbynaiskond

oli tore mäng

4 comments:

1. Esimese veerandi võitsime 21:18, kusjuures 21-st punktist 10 kanti Roberti arvele. Teisel veerandil suurendasime oma edu veelgi, minnes poolajapuhkusele skooriga 38:28. Riietusruumis motiveeris Robert meid piisavalt, et uut poolaega alustasime veelgi paremini, suurendades vahe 17-le punktile. Sellega polnud aga mäng otsustatud. Kolmanda veerandi lõpetasid paremini vastased, viimasele kümnele minutile mindi vastu 55:42 meie poolt vaadatuna.
    Neljandat veerandaega alustas paremini vastasvõistkond, kuid meil oli olemas mees nimega Robert Pattersson, kes lahendas kolm järjestikust rünnakut ning viis meid jällegi 16 punktilisse eduseisu 61:45.

ReplyDelete
  2. lihtsalt huvi pärast küsin, et kuidas robert teid riietusruumis motiveeris, tüdrukud?

ReplyDelete
  3. vastan tüdrukute eest: ta motiveeris kurbade lugudega oma haledast elust.

ReplyDelete
  4. ja lubas et võidu korral tüdrukud saavad minna breikin dooni võtteplatsile võre taha seisma. TASUTA.